O nás

2000

RK RING s. r. o.

Realitní společnost, která sdružovala team zkušených realitních makléřů s působením nejen na domovském trhu s realitami v Moravskoslezském kraji, ale i po celé republice se velmi brzy dostala do povědomí zájemců o koupi nebo prodej bytu. V této době jsme získali potřebný kapitál pro další etapu našeho podnikání. RING znamená Reality Invest Group – „s námi v realitách neproděláte“.

2000
2008

RING – stavební s. r. o.

Vzhledem k velkému zájmu klientů o vlastní bydlení a v té době nedostatku nemovitostí jsme se často setkali s dotazem, kam se obrátit, pokud chce klient stavět vlastní dům.

 

To nás přivedlo na myšlenku rozšíření nabízených služeb o činnost stavební – společnost Ring – stavební.

2008

Stavěli jsme ve Středočeském kraji Jiřice – Ring (ring-stavebni.cz), Moravskoslezském kraji Bravantice – Ring (ring-stavebni.cz) pro jednotlivé klienty. Dlouhodobě realizujeme projekt RD Havířov Prachatická ulice – Ring (ring-stavebni.cz). Jedná se o výstavbu komplexu řadových domů. Tento projekt realizujeme průběžně v návaznosti na individuální požadavky budoucích majitelů.

2021

RING – fotovolt s. r. o.

A právě od majitelů již postavených řadovek vyvstal prvotní impulz. Spolu se zkušenostmi z energetiky – v rámci propojení se společností energoconsult s.r.o. , a čím dál častějšími poptávkami po možností instalace fotovoltaické elektrárny na již postavený dům nebo realizace při výstavbě nás přivedla k další možné službě o kterou můžeme naši činnost rozšířit a vznikla v roce 2021 společnost Ring – fotovolt.

2021

Naše realizace můžete vidět zde. Vzhledem k tomu, že komponenty včetně FTV panelů jsme naskladnili ještě před samotným uzavřením smluv o dodávce FTV elektráren mohla montáž proběhnout rychle a dotace, které pro své klienty vyřizujeme v rámci smlouvy byly vyplaceny bez prodlení. Díky našim zkušenostem ve stavební oblasti jsme schopni správně posoudit celkovou připravenost nemovitosti na fotovoltaickou elektrárnu, popřípadě provést i stavební úpravy, pokud je to nutné.

V současné době se také zaměřujeme na další možné varianty řešení úspory energií v rámci

 

NZÚ light ( dotace na snadno realizovatelná opatření pro seniory, invalidní důchodce, příjemce příspěvků na bydlení, kteří chtějí snížit své výdaje za energie)

 

Oprav dům po babičce( komplexní renovace starších budov s cílem výrazně snížit výdaje za energie)

Všechna uvedené varianty úspor v rámci NZÚ řešíme komplexně – zpracování návrhu, kalkulace úspor, projekt včetně technické specifikace, komunikace s dodavateli energií a komplexní vyřízení dotace.

LOGO 6

RING – fotovolt s.r.o.
Sukova 1593/2
Ostrava – Hulváky
709 00


IČ: 28638905
DIČ: CZ28638905


Spisovná značka: C 36186 vedená u Krajského soudu v Ostravě


Telefon: +420 775 204 510
Email: office@ringfotovolt.cz

LOGO 6

RING – fotovolt s.r.o.
Sukova 1593/2
Ostrava – Hulváky
709 00


IČ: 28638905
DIČ: CZ28638905


Spisovná značka: C 36186 vedená u Krajského soudu v Ostravě


Telefon: +420 775 204 510
Email: office@ringfotovolt.cz